Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
wersja polskawersja niemieckawersja angielska
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

Wynajem busów Warszawa

Oferta naszej firmy przewozowej wciąż się rozszerza, a do naszej floty dołączają nowe, luksusowe pojazdy, które oferujemy naszym klientom. Od teraz zapraszamy Państwa do wynajmu busa Sprintera marki Mercedes-Benz, który jest niezwykle komfortowym pojazdem, doskonale nadającym się dla mniejszych grup podróżników.

Nasz bus Sprinter wyposażony jest w wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, a także z salonką, która zapewnia komfort podczas jazdy. Dodatkowo w busie posiadamy również klimatyzację, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się dobrze w pojeździe, nawet w najbardziej upalne dni i podczas wielogodzinnej jazdy.

Luksusowy bus do wynajęcia

Naszą ofertę wynajmu busa Sprintera klasy VIP, kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy poszukują mniejszego pojazdu na wycieczki, podróże lub transport na wesela. Ponadto, z naszych usług skorzystać mogą także firmy organizujące wycieczki i podróże pracowników lub tez biura podróży. Dla ostatniej grupy klientów polecamy naszego busa na wynajem, jako transfer lotniskowy na lotnika w kraju i w Europie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. W celu zarezerwowania naszego luksusowego busa Sprintera, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.