Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
wersja polskawersja niemieckawersja angielska
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

Transport VIP

Oferujemy luksusowe autokary w standardzie VIP. Świetne rozwiązanie dla biznesu, a także dla najbardziej wymagających klientów lub celebrytów. Nasze autokary VIP posiadają podwyższone standardy i udogodnienia, które zapewnią przyjemną Luksusowy autokar VIP podróż w komfortowych warunkach.

Wynajem autokarów VIP, polecany jest przede wszystkim klientom, którzy cenią sobie najwyższą klasę, bezpieczeństwo, wygodę i pewność transportu. Systematycznie prowadzimy przeglądy naszych autokarów, które oferujemy klientom VIP, w celu podróży firmowych, wycieczek, a także jako transport na lotnisko.

Nasze niezwykle luksusowe autokary marki Neoplan są wyposażone w cafe bar, klimatyzację, toaletę z umywalką, DVD, WiFi, a także lodówkę. Możliwość rozłożenia foteli sprawia, że podróżujący będzie czuł się jak na wygodnym łóżku. Ponadto, zapewniamy także salonkę, która umożliwi spożywanie posiłków w wygodnych warunkach.

Dzięki temu, że w naszych autokarach znajduje się 36+3, 49+2, 55+2 i 59+2 miejsca, zatem spokojnie pomieścimy liczne grupy pasażerów. Zapewnimy luksusowy autokar dla sportowców, którzy pragną podróżować w klasie VIP, a także dla celebrytów, którzy wybierają się na eventy i imprezy lub szanowanych szefów i biznesmenów. Współpraca z nami to sama przyjemność!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty wynajmu autokarów. Oprócz autokaru VIP, oferujemy także wygodny autokar dla szkół, które planują dalekie wycieczki.