Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
wersja polskawersja niemieckawersja angielska
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

Autokary na wynajem dla turystyki

Oferujemy Państwu luksusowe autokary marki Neoplan na wynajem w celach turystycznych. Zapewniamy komfort, wygodę i szereg udogodnień.

Autokkary na wynajem dla turystów

Jesteśmy profesjonalną firmą, która świadczy usługi przewozu turystów nie tylko na terenie kraju, ale także w całej Europie. Oferujemy możliwość wynajęcia jednego z naszych luksusowych autokarów wraz z doświadczonym kierowcą, który zawiezie Państwa bezpiecznie w każde miejsce.

Zapewniamy autokar, który po rzetelnym przeglądzie, dostępny jest do Państwa dyspozycji. Nasza firma transportowa zapewnia przewozy osób, które udają się w podróż za granicę, na urlop, wycieczkę i tym podobne.

Nasze luksusowe autokary są wyposażone w 36+3, 49+2, 55+2, 59+2 miejsc, wygodne fotele, które pozwolą zrelaksować się podczas wielogodzinnej podróży, a także udogodnienia, które umilą Państwu czas. Zapewniamy mini barek, połączenie WiFi, toaletę wraz z umywalką i GPS do monitorowania trasy. Ponadto, w naszych luksusowych autokarach przeznaczonych dla turystów znajduje się także DVD, dzięki czemu w trakcie jazdy można oglądać film, puszczony przez kierowcę.

Liczy się dla nas nie tylko zadowolenie klientów korzystających z naszych usług, ale także ich bezpieczeństwo. Właśnie w tym celu nasze autokary są dokładnie przeglądane, aby pasażerowie mogli spokojnie i pewnie dojechać do wybranego miejsca.

Zachęcamy do wynajmu naszych luksusowych autokarów na wycieczki turystyczne i nie tylko. Oferujemy także autokar na wynajem na wycieczki szkolne dla najmłodszych.