Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
wersja polskawersja niemieckawersja angielska
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

Autokary na wynajem dla szkół

Luksusowy autokar dla szkół

Naszą ofertę kierujemy do szkół, które organizując szkolne wycieczki, zieloną szkołę i inne podróże, poszukują profesjonalnej firmy transportowej. Zapewniamy autokary na wynajem oraz doświadczonego kierowcę, który przewiezie dzieci bezpiecznie z wyznaczonego miejsca do punktu docelowego.

Dlaczego nasza firma? Działamy w branży od kilkunastu lat, zajmując się przewozem osób na różne okazje. Oferujemy nie tylko wynajem autokarów na wycieczki po Polsce, ale także po Europie, zatem jesteśmy dyspozycyjni w każdym przypadku.

Dbamy o dobro, komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów, właśnie dlatego nasze luksusowe autokary wysokiej klasy są tak pewne i godne polecenia. Oferujemy autokary marki Neoplan: StarLiner i CityLiner, które posiadają 36+3, 49+2, 55+2, 59+2 miejsca. Są to niezwykle luksusowe pojazdy, wyposażone w toaletę z umywalką, mini bar, który zapewni wodę i inne napoje w razie potrzeby, a także sieć WiFi i GPS. DVD dostępne w naszych autokarach będzie doskonałą rozrywką dla dzieci podczas wielogodzinnych podróży. Ponadto zapewniamy klimatyzację, która pozwoli cieszyć się chłodem nawet w najbardziej upalne dni.

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia autokarów na wycieczki szkolne i zielone szkoły, zapewnianych przez naszą firmę HaHN.