Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
wersja polskawersja niemieckawersja angielska
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

Wynajem autokarów dla klubów sportowych

Oferujemy przewozy autokarowe sportowców, kadry sportowej, na mecze i inne wydarzenia sporotwe. Zapewniamy luksusowe i niezwykle komfortowe autokary na wynajem, które przewiozą sportowców na mecze, treningi, zawody i tym podobne.

Luksusowy autokar dla sportowców

Oferujemy także autokary VIP, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są to idealne autokary dla sportowców i klubów sportowych, gdyż pomieszczą one liczną grupę, a co ważniejsze, w naszych autokarach można się zrelaksować, odpocząć i spędzić podróż w niezwykle przyjemnych warunkach.

Od lat zajmujemy się transportem osób, udostępniając naszym klientom najbardziej luksusowe autokary na wynajem, jakie posiadamy. Autokary marki Neoplan: StarLiner oraz CityLiner przewiozą Państwa z punktu A do punktu B bezpiecznie, komfortowo i zawsze ba wysokim poziomie.

W naszych luksusowych autokarach znajdują się 36+3, 49+2, 55+2, 59+2 miejsc, zatem pomieścimy drużynę piłkarską, siatkarską, a także inne grupy sportowców, które wybierają się na ważny mecz lub trening. Ponadto, aby czuli się Państwo dobrze podczas jazdy, oferujemy lodówkę z zimnymi napojami oraz cafe bar, a także toaletę z umywalką, klimatyzację, DVD i WiFi. Najbardziej wymagający klienci naszej firmy HaHN, mogą skorzystać z okazji i wynająć autokar VIP o podwyższonym standardzie.

Polecamy się do współpracy! Jesteśmy firmą, która dba o klientów i ich potrzeby, a także spełnia ich oczekiwania. Oferujemy autokary na różne okazje, w tym także autokar dla szkół. Zapewniamy bezpieczną podróż w wygodnych i miłych warunkach.