Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
wersja polskawersja niemieckawersja angielska
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

LUKSUSOWE
AUTOKARY VIP


Salonka
WiFi
Toaleta
Wideo
Nagłośnienie
Barek

Komfort, luskus, klasa VIP

WYNAJEM AUTOKARÓW
Z KIEROWCĄ


Na wycieczki
na wesele
przewóz osób na imprezę
przewóz wycieczek szkolnych

na każą okazję...

TRANSFERY LOTNISKOWE


Warszawa Okęcie
Modlin
Frankfurt HAHN
Katowice Pyrzowice
Kraków Balice

i inne lotniska w całej Europie...

WYNAJEM AUTOKARÓW
NA KAŻDĄ OKAZJĘ


przewozy sportowców
wycieczki
pielgrzymki
wesela

PRZEWOZY AUTOKAROWE HAHN

Firma HaHN - oddział Warszawa - oferująca luksusowe autokary na wynajem zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Firma transportowa zapewnia możliwość wynajęcia autokarów najwyższej klasy, a także usługę przewozu osób na terenie Polski oraz w Europie.

Od 2001 roku firma HaHN obecna jest w branży transportowej, natomiast od roku 2010 specjalizuje się w przewozach autokarowych. Wynajem autokarów wraz z doświadczonym kierowcą, możliwy jest nie tylko na wycieczki i podróże, ale także na wesela, pielgrzymki, transport sportowców na mecze oraz jako transfer lotniskowy.

Obecnie firma HaHN jest w posiadaniu trzech rodzajów luksusowych, niezwykle komfortowych autokarów, dostępnych na wynajem dla klientów z Warszawy i nie tylko. Wynajmujemy między innymi autokary marki Neoplan Cityliner i Starliner. Regularne przeglądy dają gwarancję bezpieczeństwa i pewności podczas jazdy luksusowymi autokarami.

Dbamy o komfort podróży pasażerów, dlatego nasze autokary: MERCEDES VIP 19+2, SETRA 36+3, NEOPLAN 49+2, NEOPLAN 55+2, NEOPLAN 59+2, są wyposażone w komfortowe fotele z regulowanymi podłokietnikami, oraz uchylne oparcie pleców do pozycji półleżącej. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również klimatyzacja, toaleta, stoliki w wersji VIP, sprzęt DVD, mini barek, schowki na bagaż podręczny, system nagłośnienia dla przewodnika. Ponadto każdy fotel wyposażony jest w punktowe pasy bezpieczeństwa. Wszystkie autokary spełniają standard emisji spalin EURO 5.

Transfer lotniskowy - wynajem luksusowych autokarów

Świadczone przez firmę transportową usługi są kierowane zarówno do indywidualnych klientów, a także biur podróży. W ofercie przewoźnik zapewnia wynajem luksusowych autokarów jako transfer lotniskowy. Wynajęty autokar wraz z kierowcą, zawiezie pasażerów zarówno z wyznaczonego miejsca na każde lotnisko w Polsce, a także na lotnisko w Niemczech. Ponadto, firma HaHN oferuje również odbiór klientów z lotniska w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Frankfurcie i przewóz do ustalonego uprzednio miejsca.

Transport wycieczek szkolnych, przewóz pracowników

Firma z Warszawy zapewnia przewóz dzieci podczas szkolnych wycieczek, a także transport pracowników dużych i małych firm, z punktu A do punktu B, w przypadku szkolenia, podróży biznesowych i wycieczek integracyjnych. Istnieje także możliwość wynajęcia luksusowego autokaru VIP o podwyższonym standardzie, który przewiezie sportowców na wydarzenia i mecze.

Wynajem luksusowych busów

Zapraszamy również do skorzystania z okazji i wynajęcia komfortowego, luksusowego busa Sprintera marki Mercedes-Benz, którym można podróżować po całym kraju, a także poza jego granicami. Bus na wynajem od firmy HaHN, wyposażony jest w klimatyzację oraz salonkę dla większej wygody pasażerów.

Laureat konkursu Orły Transportu 2018

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem szczególnie ważną dla nas informacją. Zostaliśmy nagrodzeni statuetką oraz dyplomem programu Orły Transportu 2018, które przyznawane są firmom godnym zaufania, posiadającym wysokie wyniki, zebrane w poszczególnych portalach internetowych.

Program Orły Transportu ma na celu wyróżnić firmy, które stawiają na rozwój, poszerzanie swoich usług, ulepszanie ich oraz zdobywanie doświadczenia i kwalifikacji. Nasza firma transportowa HaHN otrzymała nagrodę Orłów Transportu roku 2018, tym samym dołączając do niewielkiego grona firm, które świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Nasze autokary na wynajem posiadają najwyższą klasę, są komfortowe i bezpieczne, a my zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony. Statuetka, którą otrzymaliśmy stanowi dla Państwa gwarancję zaufania, a także daje pewność, że mogą Państwo podróżować z nami luksusowymi autokarami na wynajem, które znajdują się w naszej ofercie.

Firma Godna Zaufania

Uzyskaliśmy także jeden z najpopularniejszych certyfikatów w Polsce, mianowicie certyfikat Firmy Godnej Zaufania, który jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Dzięki temu, nasi klienci zyskują pewność, że firma HaHN oferuje wyłącznie profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. To wyróżnienie jest dla nas także pozytywną prezentacją firmy oraz dowodem na uznanie naszego wizerunku, który wciąż staramy się rzetelnie kreować.

Wynajem autokaru WarszawaWynajem autokaru Łódź
telefon Hahn Warszawa
mail Hahn Łódź https://hahn-tour.pl
telefon Hahn Łódź
mail Hahn Łódź https://hahn.com.pl

Wynajmij autokar

Skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów wynajmu.

* Imię i nazwisko/Firma:

* Telefon:

E-mail:

Data wynajmu:

Maksymalna liczba osób:

Miejsce podstawienia autokaru:

Miejsce docelowe:

Wiadomość:


Wpisz: frwb
Nagroda Firma Godna Zaufania Zaufana firma transportowa Nagroda Orły Transportu

I wiele innych lotnisk na terenie Polski i Europy.