Telefon i mail do Hahn Warszawa Tel.
Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW WARSZAWA
POLSKA, EUROPA

Transport rowerów

Wynajem przyczep rowerowych

Istnieje możliwość dołączenia do naszego autokaru przyczepy dedykowanej na przewóz kilkudziesięciu rowerów. To niezwykle wygodny sposób na to, aby przewieźć rowery bezpiecznie i pewnie. Nasza usługa wynajmu przyczep rowerowych umożliwia wynajęcie samej przyczepy bez autokaru. Transport rowerów, to możliwość podróżowania z takim bagażem, jak rower lub inny mini pojazd kołowy.

To niezwykle proste i wygodne, aby podróżować z własnym rowerem, lecz nie obawiać się o to, w jaki sposób można go przetransportować. Nasze przyczepy rowerowe, które dołączone są do autokarów, zapewniają miejsca na aż 40 pojazdów.

Jeśli interesuje Państwa wynajem samej przyczepy, żaden problem! Oferujemy przyczepy na rowery, które można wynająć bez autokaru. To doskonałe rozwiązanie dla kolarzy, którzy wybierają się na wycieczkę w dalekie góry lub dla wczasowiczów, którzy nad morzem planują aktywnie spędzać czas. Nasze przyczepy gwarantują bezpieczeństwo, zatem żaden rower nie zostanie uszkodzony podczas transportu.

Zapraszamy także do skorzystania z okazji i wynajęcia autokaru VIP o podwyższony standardzie, który służy idealnie jako środek transportu dla najbardziej wymagających klientów.